Редакцією журналу «Наукові горизонти» приймаються до друку оригінальні статті з фундаментальних проблем таких основних напрямів: аграрні науки та продовольство, ветеринарна медицина, електрична інженерія, механічна інженерія, природничі науки, управління та адміністрування. Публікуються закінчені експериментальні роботи та оглядові статті, що раніше не друкувалися.

Редакція приймає до друку статті українською, російською та англійською мовами. Кількість авторів однієї статті не має перевищувати 5 осіб. Під час розгляду матеріалів, редакція журналу надає перевагу статтям, підготовленим англійською мовою.

Якщо стаття прийнята до друку в журналі, автор має написати заяву про передачу авторських прав. Заява (сканована копія) надсилається на електронну адресу редакції журналу.

Статті в електронному форматі направляються до редколегії одним файлом за електронною адресою: info@sciencehorizon.com.ua, або через сайт у розділі Подати статтю.

Окремим файлом до статті додаються відомості про авторів трьома мовами: прізвища, імена, по-батькові, назви і поштові адреси установ, де виконано роботу, а також контактні телефони, електронні адреси та ідентифікаційні номера ORCID кожного з авторів статті. Створити ORCID можна на офіційному сайті https://orcid.org/ .

Назви файлів повинні відповідати прізвищу автора. Наприклад: Іванчук_Стаття, Іванчук_Відомості.

Датою отримання рукопису вважається дата надходження його до редакції. У разі одержання рукопису, оформленого з порушенням цих правил, редакція залишає за собою право його не приймати, про що повідомляє авторів.

Англійський варіант статті приймається лише за умови її фахового перекладу. У разі надсилання англійського варіанту, перекладеного за допомогою інтернет-перекладачів (наприклад, Google), матеріали будуть відхилені.

Вартість публікації становить 8000 (вісім тисяч) гривень. Публікаційний внесок покриває витрати, пов'язані з рецензуванням, технічним редагуванням, коректурою, макетуванням, друком, присвоєнням DOI для Вашої статті, а також розміщенням електронної версії на сайті та в наукометричних базах. Вартість одного друкованого примірника номера становить 225 грн. Доставка здійснюється по всій Україні на відділення «Нової пошти».